Rýchly kontakt

AUTOSKLO SOLAR s.r.o.
Tel.: 0905 285 755

Mapa | GPS


Naša práca

img

Kliknutím na obrázok zobrazíte našu fotogalériu.
TONÓVANIE | AUTOSKLÁ | TÓNOVANIE AUTOSKIEL | POKOVOVANIE | TÓNOVANIE SKIEL POKOVOVANÍM

Tónovanie skiel
- Odtiene a farby tónovania


Stálosť farby

Pokovovanie nepodlieha opotrebeniu ani vplyvom slnečného žiarenia. Je stálofarebné a nestráca svoju účinnosť (nevybledne ako fólia).

Viditeľnosť

Už pri minimálnom zatmavení má vysoký odraz UV žiarenia. Pri maximálnom zatmavení až 90% výborná viditeľnosť z vozidla.

Široká ponuka odtieňov

Možnosť výberu rôznych druhov farieb.

solar, čierna, čierna pololesk, šedá lesk, hnedá bronz, fialová, svetlomodrá, tmavomodrá, zelená, zlatá
img a rôznych stupňov zatmavenia podľa priania zákazníka
(napr. s prechodom k zrkadlám).

Zatmavenie na : 5%15% 30% 40% 50% 60% až 90%
img

Tónovanie skiel
- Vlastnosti


Ochrana

Použitím tejto technológie sa z Vášho obyčajného autoskla stane filter, ktorý zabraňuje vnikaniu až 98% slnečného UV žiarenia do interiéru vozidla, čím dochádza k výraznej ochrane plastov i textílií (zachovanie pôvodnej kvality i farebnosti použitých materiálov).

Zníženie teploty vo vozidle o 10 - 15 °C

Takto vybavená sklená plocha dokáže obmedziť prenikanie slnečného tepla do vnútra auta až do cca 25% oproti sklu číremu. Zníži teplotu vo Vašom vozidle to oceníte nielen Vy, ale i Vaše deti.

Pri používaní klimatizácie v lete Vám pokovené sklá znižujú teplotné rozdiely a tým nedochádza k riziku prechladnutia. Klimatizácia sa tak často nezapína, čim dochádza k zníženiu spotreby pohonných hmôt.

Poskytuje súkromie

Samozrejme rovnako dôležitými je aj podstatne zvýšené súkromie posádky a ochrana pred náhodnými krádežami voľne položených predmetov na sedadlách .... príležitosť robí zlodeja.

Estetický doplnok

Popri uvedených praktických výhodách tónovaných autoskiel je často krát dôvodom rozhodnutia sa pre tónovanie i otázka citová. Tónované autosklá sú vhodným estetickým doplnkom vozidla.

Tónované sklo má rovnakú odolnosť voči oterom a poškriabaniu ako sklo netónované.

Pohľad z vozidla

Neskresľuje Váš pohľad z interiéru vozidla a nemení deformačné vlastnosti autoskiel. V prípade autonehody možno normálne sklo vyraziť a vytvoriť únikovú cestu narozdiel od fólie.

img
img img

Tónovanie skiel
- Údržba


Ako bežné sklo

Tónované sklá nevyžadujú žiadnu zvláštnu údržbu. S tónovanými sklami je možné narábať presne tak, ako so sklami netónovaným.

Na čistenie používame výhradne bežné čistiace prostriedky a nástroje na čistenie skiel: mäkkú handru, vodu, bežné saponáty (Jar a pod), liehové čističe okien.


img